31.05.2020 ,Неділя На головну
 
РЕГЛАМЕНТИ ТА ДОКУМЕНТИ
ПРАВИЛА ГРИ ТА ЦИРКУЛЯРИ
НАВЧАННЯ ТА МЕТОДИКА
ШКОЛА АРБІТРІВ
ФІЗПІДГОТОВКА АРБІТРІВ
БЛАНКИ РАПОРТІВ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
27-29 травня 2020 року
Київ, Будинок футболу УАФ

НТЗ арбітрів та асистентів арбітра УПЛ
 
СПОСТЕРІГАЧІ АРБІТРАЖУ

Виберіть лігу:
1. .Лучано Лучі - спостерігач УЄФА
2. .Петров Володимир Дмитрович - спостерігач УЄФА
3. .Швецов Віктор Борисович - спостерігач УЄФА
4. Абросимов Євген Олександрович
5. Александренко Володимир Володимирович
6. Алексахіна Наталія Євгенівна
7. Алексахіна Наталія Євгенівна
8. Антимійчук Віктор Ананійович
9. Байсарович Андрій Володимирович
10. Беженар Павло Вікторович
11. Безуглий Ігор Вікторович
12. Березка Сергій Михайлович
13. Бич Геннадій Володимирович
14. Білорус Олександр Володимирович
15. Біць Мирон Федорович
16. Боклажко Станіслав Іванович
17. Бондар Володимир Миколайович
18. Бриндза Олександр Олександрович
19. Брюхов Павло Анатолійович
20. Буковецький Ромео Йосипович
21. Бутенко Сергій Андрійович
22. Валенко Андрій Анатолійович
23. Валенко Едуард Анатолійович
24. Васюта Микола Степанович
25. Винарський Павло Федорович
26. Власенко Юрій Миколайович
27. Вовкович Богдан Григорович
28. Возняк Сергій Іванович
29. Гамаль Роман Леонтійович
30. Гандзій Василь Іванович
31. Геренда Євгеній Богданович
32. Годулян Віталій Іванович
33. Головко Віктор Михайлович
34. Головко Володимир Вікторович
35. Головков Олександр Віталійович
36. Горащук Юрій Павлович
37. Гордієнко Олексій Васильович
38. Горожанкін Олександр Іванович
39. Гриценко Павло Анатолійович
40. Гудим Олександр Вікторович
41. Гудима Олег Олегович
42. Гуменний Віктор Володимирович
43. Давидов Валерій Леонідович
44. Даневич Микола Іванович
45. Данілов Денис Анатолійович
46. Дарієнко Олександр Іванович
47. Денисюк Віктор Миколайович
48. Дердо Віктор Григорович
49. Деревінський Олег Михайлович
50. Дзюба Сергій Миколайович
51. Дідич Інна Романівна
52. Дмитрук Ярослав Васильович
53. Дробітько Олег Борисович
54. Дробітько Олег Борисович
55. Дяденко Віталій Григорович
56. Євдокімов Сергій Степанович
57. Єрмакова Оксана Вікторівна
58. Єрмакова Оксана Вікторівна
59. Журба Олександр Іванович
60. Журибіда Віктор Володимирович
61. Загоруйко Андрій Олександрович
62. Задіран Сергій Миколайович
63. Заєць Володимир Степанович
64. Зайцев Микола Михайлович
65. Залозний Віталій Васильович
66. Заяц Олексій Дмитрович
67. Звягінцев Віталій Олександрович
68. Зубарев Олег Геннадійович
69. Зубрицький Микола Іванович
70. Іваненко Олександр Володимирович
71. Іванов Олександр Володимирович
72. Іванцов Ігор Анатолійович
73. Ісаєв Юрій Іванович
74. Іськов Сергій Валентинович
75. Каліта Ігор Павлович
76. Карпенко Ігор Васильович
77. Карпина Іван Володимирович
78. Кириченко Олександр Сергійович
79. Кириченко Ярослав Вікторович
80. Кисельов Руслан Олександрович
81. Кисільов Сергій Анатолійович
82. Коваленко Віктор Володимирович
83. Коваленко Геннадій Борисович
84. Коваль Олег Іванович
85. Козачук Юрій Пантелеймонович
86. Козик Василь Васильович
87. Король Петро Петрович
88. Котенко Євген Федорович
89. Кошеленко Валерій Вікторович
90. Кошура Віктор Георгійович
91. Кравченко Віктор Владіленович
92. Кран Олександр Володимирович
93. Крапівкін Михайло Євгенович
94. Красько Микола Омелянович
95. Кревський Олександр Євгенович
96. Криницький Валерій Миколайович
97. Кубяк Леонід Михайлович
98. Курганов Валерій Володимирович
99. Курілко Микола Федорович
100. Кусень Михайло Павлович
101. Кусень Ростислав Михайлович
102. Кутаков Андрій Олександрович
103. Кущевой Андрій Тарасович
104. Лазенко Олексій Миколайович
105. Лазєєв Віталій Віталійович
106. Ланін Володимир Олексійович
107. Латоша Олександр Анатолійович
108. Левко Микола Васильович
109. Левчук Юрій Миколайович
110. Лисакевич Валерій Валерійович
111. Лисенчук Сергій Геннадійович
112. Луценко Олександр Анатолійович
113. Луцький Василь Андрійович
114. Маєревич Ярослав Олександрович
115. Мазуренко Наталя Павлівна
116. Маковій Василь Дмитрович
117. Малаховський Анатолій Володимирович
118. Марченко Руслан Геннадійович
119. Матяш Олександр Миколайович
120. Мельничук Василь Григорович
121. Митровський Михайло Іванович
122. Митровський Михайло Михайлович
123. Молгамов Альберт Лівович
124. Морозов Сергій Миколайович
125. Мосейчук Юрій Юрійович
126. Муравйов Олег Вікторович
127. Найко Олександр Григорович
128. Наритник Володимир Федорович
129. Овчар Ігор Іванович
130. Овчар Михайло Михайлович
131. Огерчук Олександр Федорович
132. Осадчий Олександр Андрійович
133. Очкуренко Олександр Віталійович
134. П'яних Володимир Дмитрович
135. Павленко Євгеній Іванович
136. Папірович Андрій Герунович
137. Паращенко Олег Миколайович
138. Пасіка Орест Омелянович
139. Петров Юрій Миколайович
140. Пилипенко Володимир Олексійович
141. Пиндиківський Володимир Романович
142. Пирогов Анатолій Валерійович
143. Плужник Олег Олександрович
144. Подгорчук Олександр Іванович
145. Покідько Ігор Романович
146. Поркуян Євген Миколайович
147. Пошелюзний Артем Олександрович
148. Приставка Олександр Іванович
149. Пшик Ігор Олександрович
150. Рибченко Олег Володимирович
151. Рибянець Сергій Анатолійович
152. Сидор Михайло Васильович
153. Сидорук Ігор Іванович
154. Скорейко Юрій Миколайович
155. Скрипак Сергій Володимирович
156. Соболевський Віктор Едуардович
157. Соботюк Сергій Анатолійович
158. Стеценко Вікторія Петрівна
159. Тендера Вадим Володимирович
160. Топчий Владислав Євгенійович
161. Трач Борис Борисович
162. Троцюк Олександр Петрович
163. Уваренков Олег Михайлович
164. Федан Віктор Ярославович
165. Філевич Анатолій Богданович
166. Фреїк Ілля Михайлович
167. Харахайчук Анатолій Євгенійович
168. Хіблін Ігор Миколайович
169. Холявко Юрій Степанович
170. Церковний Вадим Данилович
171. Циганков Олександр Дмитрович
172. Цимбал Сергій Юрійович
173. Чайковський Михайло Юліанович
174. Чернишов Віктор Борисович
175. Черноусов Сергій Васильович
176. Чижевський Павло Петрович
177. Шаленко Віктор Васильович
178. Шамич Олександр Миколайович
179. Шандор Андрій Арпадович
180. Шевченко Валерій Олександрович
181. Шитєв Йосип Людвикович
182. Шкільний Сергій Андрійович
183. Школьний Ігор Миколайович
184. Шмигельський Орест Володимирович
185. Штика Олег Іванович
186. Шуренков Андрій Іванович
187. Якименко Олександр Володимирович
188. Ярменчук Ігор Анатолійович
189. Ярмолинський Леонід Михайлович
190. Ясько Костянтин Миколайович
 
КОМІТЕТ АРБІТРІВ УАФ
СТРУКТУРА І КОМІСІЇ
КОНТАКТИ
ПРИЗНАЧЕННЯ
АРБІТРИ ФІФА
АРБІТРИ ПРЕМ'ЄР-ЛІГИ
АРБІТРИ ПЕРШОЇ ЛІГИ
АРБІТРИ ДРУГОЇ ЛІГИ
АРБІТРИ U-19
АРБІТРИ ЖІНКИ
АСИСТЕНТИ ФІФА
АСИСТЕНТИ ПРЕМ'ЄР-ЛІГИ
АСИСТЕНТИ ПЕРШОЇ ЛІГИ
АСИСТЕНТИ ДРУГОЇ ЛІГИ
АСИСТЕНТИ U-19
СПОСТЕРІГАЧІ АРБІТРАЖУ
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
31.05.1975
Бондар Володимир Миколайович
31.05.1956
Бриндза Олександр Олександрович